Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн на сьогоднішній день є невід'ємною частиною заміського будинку, офісу та промислового об'єкту. На місці безладно зарослі землі замінив акуратний, доглянутий газон, замість не естетичних грубих сіткових огорож будуються сучасні, красиво оформлені огорожі, фасади будинків прикрашають вертикальним озелененням.

Створення ландшафтного дизайну – це комплексний процес, який потребує певного часу та складається з низки етапів.

Виявляємо всі особливості ділянки, на якій планується ландшафтне облаштування та озеленення. Враховуємо всі вже існуючі будівлі та посадки, їх місце розташування, рельєф (впадини, височини, нерівності та ухили). Ми приїжджаємо на ділянку, вивчаємо її, оглядаємо територію, фотографуємо необхідні деталі для подальшої роботи.

Враховуємо Ваші основні побажання та можливий бюджет. Що Ви бажаєте бачити у себе на ділянці? Які рослини? Яку суму Ви готові виділити на облаштування Вашої ділянки? Це дуже важливо тому, що чим краще ми зрозуміємо Ваші бажання та потреби – тим кращого результату досягнемо у процесі роботи.

Розробляємо для Вас ландшафтний ескіз ділянки (кілька варіантів на вибір). Ландшафтний ескіз Вашої ділянки – це пропозиція щодо розміщення рослин та облаштування Вашої ділянки з детальним описом.

Додаємо фотографії рослин, позначені в ескізі ділянки. Фотографії дають візуальне уявлення про ті групи рослин, які зростатимуть та радуватимуть Вас на ділянці.

Розробка проекту ландшафтного дизайну території (у разі потреби). Проект ландшафтного дизайну включає: генеральний план ділянки, дендрологічний план, розбивочне креслення, схема освітлення і посадкове креслення. Чи потрібний Вам проект – вирішуйте самі, якщо виникнуть питання – завжди готові відповісти та допомогти з рішенням.

Затверджуємо один із запропонованих варіантів після всіх погоджень з Вашими побажаннями та уподобаннями.