Загальнобудівельні

Сьогодні більшість будівельно-монтажних робіт об'єднано в одне поняття – загальнобудівельні роботи. Даний вид робіт включає комплексне обслуговування будівельних об'єктів на всіх етапах, починаючи розробкою проекту та узгодженням проектної документації і закінчуючи підведенням інженерних комунікацій до будівлі. Загальнобудівельні роботи, або будівництво «під ключ», набуло великої популярності, оскільки комплексний підхід до вирішення більшості монтажних завдань обходиться замовнику набагато вигідніше, ніж пошук окремих виконавців на різні роботи, при цьому загальнобудівельні роботи виробляються в короткі терміни.

Загальнобудівельні роботи – це максимально широкий спектр багатопрофільних робіт, що складаються з проектування, підготовки та будівництва об'єкта, його обробки, облаштування та подальшого обслуговування. Загальнобудівельні роботи поділяються на кілька основних видів залежно від матеріалів, технологічних особливостей і елементів конструкції, що обслуговуються.

Що входить до загальнобудівельних робіт? Під цим поняттям на сучасному будівельному ринку прийнято розглядати такі роботи:

  • геодезичні;
  • інженерно-проектувальні;
  • підготовчі;
  • земляні або роботи нульового циклу.

До загальнобудівельних робіт відносять і заключний етап будівництва, під час якого відбувається кладка стін або складання готових елементів майбутньої будівлі. Кам'яні роботи – це будівництво будівель з газоблоків, піноблоків, цегли, а також фасадне оздоблення декоративним камінням. Бетонні роботи передбачають облаштування монолітних конструкцій будівлі, у тому числі перекриттів, а також арматурні роботи та створення опалубки.

Що стосується монтажних робіт, вони виготовляються з використанням готових деталей збірних конструкцій, найчастіше виготовлених із металу. Крім того, монтажні роботи – це повний спектр фасадних, оздоблювальних, ізоляційних та покрівельних робіт, тобто заходів, спрямованих на облаштування готової будівлі перед її здаванням в експлуатацію.

Загальнобудівельні роботи часто називають генпідрядом, а компанію-забудовника - генеральним підрядником. Замовляти генпідряд у однієї компанії – зручне та вигідне рішення, оскільки так замовник повністю доручає контроль над усіма етапами будівництва відповідальному виконавцю, заощаджуючи свій час та гроші!